6. GÜN PERŞEMBE

AT SAFARİ / AQUAPARK / AKYAKA TEKNE TURU

 

 

 

 

 

 

 

Akyaka son yılarda çok popüler olan ve çevresi muhteşem bir mimarı yapıya sahip,aynı zamanda kendinizi çok huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz ufak bir ege kasabasıdır.Sakar dağı eteklerinden çıkan belirlenmiş 420 gözeneklerden oluşan azmak suyunun parlaklığı sudaki yaşam,doğal bir akvaryumu andıran görsel bir şölen içinde tekne turu yapmaya ne dersiniz.Su okadar temizki içindeki yosunları ,endemik bitkileri ve balıkları görebilirsiniz.Hele ki örnek ve kazların mutlu mesut yaşamaları görülmeye değer.

Sabah otelinizden rehberimiz eşliğinde saat 08:30 da servislerle hareket ederek Çamlı köyünde at safari turuna katılıyoruz.Yaklaşık iki saat süren safari tam size göre.Tura katılmak için profesyonel binici olmaya gerek yok,ormanın içerisinde ağaçların arasından ve suların içinden geçiyoruz.
Daha sonra biraz da eğlenelim diyerek Aqua Park etkinliğimize doğru yola çıkıyoruz.
Öğle yemeklerimizi orada yedikten sonra yaklaşık 2 saat kadar aqua parkın tadını çıkarıp kaydırakların ve çeşitli eğlencelerle güzel havanın tadını yine en çok biz çıkarıyoruz!
Akyaka ya gitmek üzere servis araçlarıyla yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan Akçapınar köyüne küçük bir ziyaret, dev okaliptüs ağaçlarının oluşturduğu aşıklar yolunda fotoğraf molası, antik kaya mezarları gösterimi Olive farm vest kafe tam aşağın üzerinde olan muhteşem mekanda çay kahve molası ardından azmakta tekne turu,yemek molası (türk ev yemekleri ) ve Akyaka da serbest zaman..
Veee günün sonuuu Marmaris e otele dönüş.
Tüm günü kapsayan bir aktivitedir.

Çekilen tüm fotoğraflarınız HEDİYEMİZDİR!
Dipnot; aktivite günlerimiz hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir