CategoriesTatil Doğa

Tekne Turu: Marmaris’in Koylarında Huzur Dolu Bir Gezinti

Tekne turu: Marmaris’in olağanüstü koylarında huzur dolu bir gezinti

Marmaris’in büyüleyici koylarında gün boyunca teknede olacağınız masmavi harika bir tekne turuna ne dersiniz? Gelin birlikte “cennette bir günü” yeniden tanımlayalım.

Marmaris’e gelmişken, bu dünyada olduğunuzu unutturacak etkileyici koylarında keyifli bir tur atmadan o berrak denizinde doyasıya yüzmeden dönülür mü? Haklısınız, bizce de dönülmez. O zaman gelin sizi Tatil Doğa tekne turu ile , aynı gün içinde Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Akvaryum, Amos, Kumlubük ve Turunç gibi hepsi birbirinden güzel koylara götürelim.

Bu Tur Neden Tam Size Göre?

Marmaris’in hareketli gece hayatını ve binbir çeşit gündüz aktivitesini deneyimlediniz. Artık biraz da kafanızı dinleyeceğiniz, keyfinize bakacağınız, giyeceğiniz mayodan ve attığınız kulaçlardan fazlasını düşünmeyeceğiniz bir aktivite arıyorsunuz… O zaman doğru adrestesiniz! Marmaris’in cennetten birer köşeymişçesine endam-ı arz eden koyları sizi deşarj edecek. Alacağınız her bir nefeste içiniz huzurla dolacak, kendinizi doğanın şefkatli kollarında çok iyi hissedeceksiniz.

Ya da diyelim ki, Marmaris’e yeni geldiniz. Tatilinize sıkı bir başlangıç yapmak niyetindesiniz. İnanın, Marmaris’i tüm hatlarıyla tanımanıza yardımcı olacak bu tekne turundan daha iyi bir başlangıç olamaz. Böylesine renkli ve huzur dolu başlayan bir tatilin devamının da harika olacağından adımız gibi eminiz.

Tekne Turunda Sizi Hangi Güzellikler Bekliyor?

Her koyda yüzme molası vereceğimiz tekne turumuzda hem Güneş’e hem de tertemiz denize doyacaksınız. Yüzmekten yorulduğunuzda sizi teknemizde lezzetli ve doyurucu bir öğle yemeği ile hararetinizi alacak buz gibi içeceklerle karşılayacağız. Teknedeyken hem güneşlenebilir, hem balıkları izleyebilir, hem de size bu güzel geziyi anımsatacak fotoğraflar çekebilirsiniz.

Marmaris’in muhteşem denizini keşfetmenin yanı sıra, etraftaki doğal güzellikleri görme fırsatını da yakalayacağınız tekne turunda, arkadaşlarınız ve ailenizle felekten bir gün geçireceksiniz. Üstelik bu tur sizin için oldukça da ekonomik olacak. Çünkü, Tatil Doğa olarak, Marmaris’te aynı konseptteki tekne turları içerisinde sizi buluşturduğumuz koy sayısı, sağladığımız hizmetler ve cazip fiyatlarımızla ön plana çıkıyoruz.

Tur Bilgileri

Teknemiz sabah saat 10.00 sularında karadan ayrılıp mavi-yeşil sulara açılacak. Siz keyifle güneşlenir ve köpüren denizin tadına varırken biz sizi ilk durağımız olan Cennet Adası’na götüreceğiz. Burada bir yüzme molası verdikten sonra bu kez Fosforlu Mağara’ya yöneleceğiz. Yine tekne turumuzun keyifli bir molasından sonra sırasıyla Akvaryum, Amos ve Kumlubük koylarını ziyaret edeceğiz. Biz her bir koyda mola vermeye devam ederken siz de lezzetli öğle yemeğinizle karnınızı doyuracak, buz gibi içeceklerinizle susuzluğunu gidereceksiniz. Son olarak Turunç koyuna gideceğiz ve burada da son molamızı vereceğiz. Saat 16.30 civarında karaya geri dönerek günlük turumuzu tamamlayacağız.

Tur Boyunca İhtiyacınız Olabilecek Eşyalar

Güneş’i gün boyu üzerimizde olup içinizi ve bilhassa vücudunuzu ısıtacağından emin olabilirsiniz. Bu yüzden, mayolarınızın üzerinde sizi güneşten koruyacak açık renkli birkaç parça kıyafet almak sizin için iyi olabilir. Güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka gibi eşyalar da turdan alacağınız keyfi kesinlikle artıracaktır. Yüzme molaları sonrası havluya da ihtiyacınız olacağını hatırlatalım. Teknolojik alet getirecekseniz, aletlerinizi iyi bir şekilde koruyacak kılıf ve çantaları da yanınıza almayı lütfen unutmayın. Bu eşyaların haricinde hiçbir şeye ihtiyaç duymayacaksınız, tur teknemiz tüm imkanlarıyla sizinle olacak.

Küçük Bir Not

Tatil Doğa’nın sunduğu tekne turu aktivitesinden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Ancak, eğer turu yapmayı planladığınız tarihten birkaç gün önce rezervasyonunuzu ya da siparişinizi gerçekleştirirseniz programınızı garantiye almış ve size daha iyi hizmet vermemize yardım etmiş olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir