CategoriesTatil Doğa

Ucuz tatil turları için Tatil Doğa’yı seçin

Birbirinden eğlenceli, adrenalinin doruklara çıktığı, macera dolu bir doğa tatili yapmak hiç bu kadar kolay ve ekonomik olmamıştı!

Paranın kolay kazanılmadığını, birikimleriniz için ne kadar fazla emek harcadığınızı çok iyi biliyoruz. Tatile çıkma kararının çok hızlı alınamadığını, etraflıca düşünülmüş bir sürecin ürünü olduğunu da. Bir de tabii, tebdil-i mekanda ferahlık olduğunu ve size çok iyi geleceğini 🙂

Tatil, kendinize yatırım yaptığınız, o derin nefeslerin en güzelini aldığınız, tek bir tuşla yenilendiğiniz ve hayata adeta yeniden doğduğunuz bir süreç. Sıkı ve yorucu bir çalışma döneminin ardından, güzel bir ödülü hak eden bir şampiyon gibi siz de iyi düşünülmüş, ince ince tasarlanmış güzel bir tatili hak ediyorsunuz.

İşte bu yüzden, sizin için, içinde hem eğlencenin, hem adrenalinin, hem maceranın hem de doğanın olduğu, üstüne üstlük ekonomiklik konusunda emsallerinin çok ötesinde harika tatil turları ve eğlence paketleri hazırladık. Size yalnızca kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru alternatifi seçmek ve arkanıza yaslanmak kaldı.

Neden tatil paketleri?

Ucuz tatil paketleri, sınırlı izin dönemlerinizde, sizi detaylı şekilde program yapma derdinden kurtararak minimum sürede maksimum etkinlik gerçekleştirme şansı sunar. Bu sayede, vaktinizi tatilinizi nasıl geçireceğinizin planını yapmaya harcayıp kara kara düşünmezsiniz. Onun yerine, yalnızca “yaşarsınız.” Aklınızdaki tek şey yaşayacağınız maceralar, çekeceğiniz fotoğraflar ve biriktireceğiniz anılar olur.

Kısacası, siz yalnızca tatil tarihinizi belirleyip bize bir haber fişeği çakıyorsunuz; biz gerisini hallediyoruz!

Tatil Doğa’nın aktivite dolu konaklamalı tatil turları

Tatil Doğa olarak hazırladığımız “konaklama ve her şey dahil” konseptindeki ekonomik tatil turlarımıza hatırı sayılır sayıda tur aktivitesi ekledik. Bu yüzden “Aktivite dolu konaklamalı tatil” tanımını hak ettiğimizi düşünüyoruz 🙂

Anlaşmalı otellerimizin hepsi, sizi konaklamanız esnasında rahat ettirmek ve aktivite dolu, ucuz tatilinize gönlünüzce eğlenerek devam etmeniz için çalışıyor. Denize sıfır konumda bulunan bazı otellerimiz ise, size henüz ayaklarınız dahi kurumadan deniz keyfine devam etme şansını sunuyor.

En iyi fiyat garantisi Tatil Doğa’da

Siz değerli misafirlerimize en iyi fiyat garantisini sunuyor, kaliteli bir hizmet ve yüzde 100 memnun kalacağınız bir servis sunma sözü veriyoruz. 7 günlük Marmaris ve Fethiye turlarımız 850 TL’den, 4 günlük Marmaris ve Fethiye turlarımız ise 350 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Bu kadar uygun fiyatlara, hem eşsiz bir ambiyansı tadacak ve hem de onlarca aktivite yapacaksınız.

Biz buraların “yerlisi”yiz 🙂

Tatil Doğa ekibi olarak bir başka avantajımız da buraların yerlisi oluşumuz. Bölgeyi çok iyi bilmenin ve tanımanın verdiği güçle yola çıktık; bu da bizim hareket alanımızı oldukça genişletiyor. Bizimle gerçekleştireceğiniz tatilde kötü sürprizlere, “bu da neydi şimdi?” dedirtecek tecrübelere, memnun kalınmayan aktivitelere kesinlikle yer yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir